Špecialista kontrolór

NAFTA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mesačná mzda od 1 145 EUR a variabilná zložka mzdy 20%. Finálna suma základnej zložky mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kontrolóra/kontrolórku, pre ktorého budú výzvou rôzne zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Príprava analýz v oblasti financovania, reporting
• Analýza a vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti s cieľom jej efektívneho riadenia a fungovania
• Spracovávanie pravidelných reportingových správ
• Spracovávanie analýz podľa aktuálnych požiadaviek
• Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi
• Participácia na zahraničných projektoch a akvizíciách
• Vyhodnocovanie efektívnosti a návratnosti projektov

Pracovný pomer: Čas neurčitý

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu – „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Úspešný uchádzač môže okrem iného získať
• Odborný rast na zahraničných akvizíciách a projektoch spoločnosti
• ACCA kvalifikáciu

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu kariera@nafta.sk alebo na adresu NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 - 3 roky praxe v oblasti controllingu/financií
Komunikatívnosť
Analytické a logické myslenie
Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
Schopnosť komunikovať so širokým spektrom osobností
Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho controllingového kolektívu
Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Skladovacia kapacita systému podzemných zásobníkov zemného plynu, prevádzkovaného spoločnosťou NAFTA, predstavuje v súčasnosti 2,74 mld. metrov kubických.

NAFTA ponúka profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví priamo v srdci Európy. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho západných a južných susedov Slovenska, vytvárajú predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzloveurópskej plynárenskej siete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3441876   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda od 1 145 EUR a variabilná zložka mzdy 20%. Finálna suma základnej zložky mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.