Technik správy majetku

NAFTA a.s.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mesačná mzda 850 EUR a variabilná zložka mzdy (20%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Príprava podkladov pre zaradenie majetku
• Evidencia majetku
• Spolupráca pri vykonávaní inventarizácie majetku
• Vypracovanie plánu likvidácií majetku
• Príprava podkladov pre vyradenie majetku
• Optimalizácia a riadenie majetku
• Realizácia predaja, prenájmu a nájmu kapacít
• Spracovanie podkladov pre mesačné závierky jázd vozidiel spoločnosti
• Aktualizácia údajov v monitorovacom systéme vozidiel
• Príprava požiadaviek na objednávky služieb, materiálu a investícií
• Príprava podkladov pre likvidáciu došlých faktúr za služby, materiál a investície
• Spolupráca pri spracovávaní a vyhodnocovaní plánu nákladov

Pracovný pomer: čas neurčitý

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu – „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected] alebo na adresu NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie práce s PC (SAP, Word, Excel, monitorovací systém vozidiel výhodou)
Prax v oblasti správy majetku výhodou
Praktické myslenie
Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Skladovacia kapacita systému podzemných zásobníkov zemného plynu, prevádzkovaného spoločnosťou NAFTA, predstavuje v súčasnosti 2,74 mld. metrov kubických.

NAFTA ponúka profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví priamo v srdci Európy. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho západných a južných susedov Slovenska, vytvárajú predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzloveurópskej plynárenskej siete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava
ID: 3417009   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mesačná mzda 850 EUR a variabilná zložka mzdy (20%)