Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Ťažiar/ka (ZPS Studienka)

Lokalita
Studienka
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
Priemerná mesačná mzda 762 EUR; Základná mesačná mzda 635 EUR + 20% variabilná zložka mzdy

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

Obsluha a kontrola technologických zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov
Priebežný zber procesných dát a vyhotovenie záznamu o výsledku vykonanej činnosti do prevádzkovej dokumentácie v písomnej a elektronickej forme
Kontrola a obsluha sond
Pochôdzková služba po produktovodoch
Hlásenie porúch zariadenia
Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP, PO a OŽP, za výkon prác podľa pokynov nadriadeného

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technické

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Vodičské oprávnenie skupina B
Ovládanie práce s PC MS Office (Excel) - základy
Odborná spôsobilosť na obsluhu plynových zariadení a tlakových nádob – výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3413949  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Priemerná mesačná mzda 762 EUR; Základná mesačná mzda 635 EUR + 20% variabilná zložka mzdy