Ťažiar (ZNS Gajary / ZNS Dúbrava)

NAFTA a.s.

Miesto práce
Gajary
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
620 € brutto mesačne + 20% variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

Obsluha a kontrola technologických zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov
Odstraňovanie drobných porúch ťažobných zariadení
Priebežný zber procesných dát a vyhotovenie záznamu o výsledku vykonanej činnosti do prevádzkovej dokumentácie v písomnej a elektronickej forme
Kontrola a obsluha sond
Pochôdzková služba po produktovodoch
Hlásenie porúch zariadenia
Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP, PO a OŽP, za výkon prác podľa pokynov nadriadeného

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s profesijným životopisom zašlite e-mailom na kariera@nafta.sk alebo na adresu NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie práce s PC
Vodičské oprávnenie skupina B
Oprávnenie na obsluhu plynových zariadení a tlakových nádob výhodou

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Skladovacia kapacita systému podzemných zásobníkov zemného plynu, prevádzkovaného spoločnosťou NAFTA, predstavuje v súčasnosti 2,74 mld. metrov kubických.

NAFTA ponúka profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví priamo v srdci Európy. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho západných a južných susedov Slovenska, vytvárajú predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzloveurópskej plynárenskej siete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1
ID: 3413949   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   620 € brutto mesačne + 20% variabilná zložka mzdy