Správca geodetickej a pozemkovej dokumentácie/geodet

NAFTA a.s.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Priemerná mesačná mzda od 1 020 EUR (základná mesačná mzda 850 EUR + variabilná zložka mzdy 20%; možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu do oblasti banského meračstva, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

• Správa databázy pozemkov v programe MISYS (databázové prostredie + grafická časť)
• Vedenie bansko-meračskej dokumentácie, vyhotovovanie grafických a číselných podkladov pre legislatívne procesy spoločnosti
• Spracovávanie mapových podkladov pre projekty a aktivity spoločnosti
• Spolupráca pri vypracovaní žiadostí a návrhov osobitných území v zmysle banskej legislatívy
• Spolupráca pri riešení stretov záujmov
• Identifikácia vlastníkov/užívateľov pozemkov a príprava podkladov k riešeniu vysporiadania pozemkov
• Geodetické práce v teréne, spracovanie výsledkov meraní v predpísanej forme
• Vyhľadávanie a vytyčovanie podzemných inžinierskych sietí
• Vytyčovanie vrtov a stavieb v teréne

• Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu – „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - geodézia/geografické informačné systémy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pokročilé ovládanie grafického programu KOKEŠ (MISYS) s prepojením na databázové prostredie
• Znalosť geoinformačných technológií
• Základná orientácia v objektovo-relačných databázach
• Znalosť a skúsenosť práce s GNSS prístrojmi, lokátormi podzemných inžinierskych sietí
• Logické, analytické myslenie
• Schopnosť samostatnej aj tímovej práce, zodpovednosť
• Vodičský preukaz skupina B

Fakultatívne požiadavky:
• Príslušné osvedčenia v zmysle Banskomeračského predpisu - Výnos MH č.1/93
• Ovládanie práce s SW na platforme ESRI (ArcGIS for Desktop, ArcGIS for Server, ArcGIS geodatabase)
• Znalosť anglického jazyka

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Skladovacia kapacita systému podzemných zásobníkov zemného plynu, prevádzkovaného spoločnosťou NAFTA, predstavuje v súčasnosti 2,74 mld. metrov kubických.

NAFTA ponúka profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví priamo v srdci Európy. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho západných a južných susedov Slovenska, vytvárajú predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzloveurópskej plynárenskej siete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava
ID: 3374901   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda od 1 020 EUR (základná mesačná mzda 850 EUR + variabilná zložka mzdy 20%; možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti