Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Technik laborant

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Ponúkaná mzda*
900 EUR + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme laboranta, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

Porozumenie platným štandardom, najmä pre sledovanie kvality zemného plynu: STN, ISO, ASTM
Porozumenie princípom meracích zariadení, ich analytickým kontrolám, nastaveniam, skúškam a údržbe v zmysle noriem a predpisov
Udržiavanie laboratórnych pomôcok a prístrojov vo funkčnom stave a v dostatočnom počte
Príprava prostriedkov pre odber vzorky
Príprava prostriedkov a pracoviska na vykonanie merania a analýzy v technológii a v laboratóriu
Vedenie motorového vozidla pre presun na vzdialené pracovisko technológie (zberné plynové alebo naftové stredisko)
Odber vzoriek (najmä zemný plyn do tlakových vzorkovníc, voda, glykol, olej)
Merania a analýzy vzoriek v technológii a v laboratóriu (zemný plyn, glykol, olej, voda). Obsluha prístrojov, najmä plynových chromatografov, prenosných meradiel rosných bodov v plyne, FTIR spektrometra, spektrofotometra, KF titračného prístroja, elektrochemických meradiel
Vedenie evidencie o odobratých a prijatých vzorkách.
Vedenie denníka o meraniach a analýzach a o ich priebežných výsledkoch
Spracovanie výsledkov a protokolov z meraní a analýz
Kalibrácie prístrojov a spracovanie protokolov o kalibrácii

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Chemické

Počet rokov praxe

7

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Technické aj inovatívne myslenie a zručnosť v laboratórnych prácach
Používateľská práca s PC - pokročilé ovládanie práce s počítačom je výhodou
Samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme
Sedemročná prax v laboratóriu
Znalosť anglického jazyka výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu – „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3338876  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti