Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Ložiskový inžinier - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
1.7.2019 resp. dohodou
Ponúkaná mzda*
Priemerná mesačná mzda 1 170 EUR; 975 EUR mesačne + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu/kolegyňu, pre ktorého bude výzvou riešenie otázok využitia ložísk a skladovacích kapacít a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Zabezpečenie efektívneho využitia ropných, plynových ložísk a zásobníkových skladovacích kapacít, geologické riadenie stavieb PZZP a vykonávanie geologických prác koncepčného charakteru
Zber dát o ložisku a technologickom zariadení a ich vyhodnocovanie
Spracovanie, aktualizácia a archivácia geologickej dokumentácie o ložisku a technologickej dokumentácie
Návrh optimálneho využitia ložiska a technologického zariadenia
Vypracovávanie geologických podkladov pre uskladňovanie zemného plynu v PZZP
Spracovanie geologických podkladov pre rozvoj uskladňovania zemného plynu
Vypracovanie návrhov hydrodynamických výskumov sond a analýza výsledkov
v spolupráci s interpretátorom well-testingu
Sledovanie priebehu vŕtania vrtov a operatívne zasahovanie do vrtného procesu, spolupráca pri stanovení postupu záverečných prác na vrte
Participácia na medzinárodných projektoch vo východnej, južnej a západnej Európe

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Ložisková geológia, inžinierska geológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Aktívna znalosť anglického jazyka
Ovládanie práce s PC - MS Office (Excel expert)
Základy programovania
Zdatnosť v oblasti matematiky a fyziky
Technická zdatnosť
Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť
Schopnosť pracovať v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu – „Home office“
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3290819  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Priemerná mesačná mzda 1 170 EUR; 975 EUR mesačne + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.