Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Referent pre dane - junior

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 000 EUR mesačne + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá príležitosť rozvíjať svoju odbornú kariéru v oblasti daní. V našej spoločnosti získa bohaté skúsenosti so širokým spektrom daní a možnosť rýchlo odborne napredovať v dobre fungujúcom kolektíve. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
  • Spracovanie a vyhodnocovanie podkladov potrebných k vyčísleniu daní a poplatkov
  • Kontrola záznamov, dokladov, informácií k zisťovaniu daní a poplatkov
  • Spracovanie a výpočet vybraných daní a daňových priznaní
  • Spolupráca na optimalizácii daňových procesov v spoločnosti, daňovom plánovaní, eliminácii daňových rizík
  • Sledovanie zmien v daňovej legislatíve a aplikácia vybraných legislatívnych zmien do procesov spoločnosti
  • Spolupráca na riešení daňových otázok pri zahraničných projektoch
  • Komunikácia s daňovými poradcami, so správcom dane, audítorom

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Ďalšie požiadavky

  • Prax v daňovej a účtovnej oblasti výhodou
  • Prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve
  • Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť
  • Zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
  • Analytické myslenie
  • Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
  • Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho kolektívu
  • Znalosť anglického jazyka slovom i písmom
  • Ovládanie práce s PC (Excel, Word, PowerPoint)
  • Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu – „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3205970  Dátum zverejnenia: 27.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR mesačne + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti