1 680 EUR

Špecialista LAN/WAN

NAFTA a.s.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)
1 680 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.
Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA, a.s. je spoločnosť so 105 ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Administrácia sieťových zariadení a služieb (sieťové prvky, firewally, VPN, riadenie prístupov)
• Komplexná zodpovednosť za navrhovanie a implementáciu komunikačnej infraštruktúry LAN / WAN (počítačové siete - LAN, hlasová a dátová komunikácia)
• Zodpovednosť za bezproblémové fungovanie a monitoring prevádzky sieťových zariadení a služieb spoločnosti (počítačová sieť, hlasová a dátová komunikácia)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerná mesačná mzda od 1 680 EUR; Základná mesačná mzda od 1 400 EUR a variabilná zložka mzdy 20 %; Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

• Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu – „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Miesto výkonu práce môže byť Plavecký Štvrtok alebo Bratislava

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected] alebo na adresu:
NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR,
Votrubova 1,
P.O.BOX 815 05,
815 05 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Minimálne 3 ročná prax v oblasti správy počítačových sietí a skúsenosti v oblasti rádio reléových a telekomunikačných systémov výhodou (prax na obdobnej pozícii výhodou)
• Skúsenosti s implementáciou systémových riešení a technológií
• Organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
• Znalosť a praktické skúsenosti z oblasti sieťových technológií (LAN,WAN) a technologických sietí
• Skúsenosti so systémami pre monitoring a riadenie prístupov (VPN, IPS, IDS systémov, správa FW a SNMP monitoring)
• Prehľad v HW a SW technológiách, znalosť CISCO, Palo Alto a Linux výhodou
• Certifikáty v požadovaných oblastiach výhodou
• Znalosť anglického jazyka (schopnosť komunikovať)
• Znalosť nemeckého jazyka (schopnosť komunikovať) výhodou
• Vyžadovaná samostatnosť, flexibilita a záujem o nové technológie
• Nekonfliktná a komunikatívna osobnosť

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1
815 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3191775   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda od 1 680 EUR; Základná mesačná mzda od 1 400 EUR a variabilná zložka mzdy 20 %; Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.