Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Nákupca

Lokalita
Bratislava/Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme nákupcu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

  • Zabezpečovanie procesu nákupu tovarov, prác a služieb v súlade s legislatívou a internými riadiacimi aktmi
  • Obstarávanie tovarov, prác a služieb na základe interne schválených požiadaviek
  • Vyhľadávanie a výber kvalitných dodávateľov
  • Príprava zmluvných podmienok, uzatváranie a evidencia zmlúv
  • Zodpovednosť za formálnu a vecnú stránku zmlúv
  • Komunikácia s internými klientami naprieč celou spoločnosťou - od riaditeľov po majstrov a špecialistov
  • Spolupráca pri hľadaní najlepšieho riešenia
  • Príprava a realizácia výberových konaní
  • Rokovanie s dodávateľmi, riešenie reklamácií

Organizačný útvar:
Ekonomický úsek, Odbor nákupu

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomický alebo technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Analytické a logické myslenie
Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
Schopnosť komunikovať so širokým spektrom osobností
Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho nákupného kolektívu
Prax v oblasti tvorby zmlúv o dielo výhodou
Znalosť anglického jazyka slovom i písmom
Znalosť nemeckého jazyka vítaná
Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť
Aktívny vodič

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ponúkané benefity

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu – „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3181298  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí