Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Mechanik zariadení

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
Priemerná mesačná mzda od 960 EUR (Základná mesačná mzda od 800 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Vykonávanie obsluhy kompresorových jednotiek a ostatných zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov, technologických postupov a pokynov z operatívneho alebo dispečerského riadenia
Vykonávať operatívnu a korektívnu údržbu kompresorových jednotiek
Vyhodnotenie manipulácie so zariadením a odovzdávanie informácie o výsledku manipulácie zariadenia do požadovaného stavu
Vyhodnotenie disponibility zariadení v prevádzke
Kontrola zariadení a vypracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii, zber a záznam dát o prevádzke a poruchách zariadenia

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technické - Elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Prax v odbore výhodou
Word, Excel - základy
Vodičské oprávnenie skupina B
Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 1296468  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Priemerná mesačná mzda od 960 EUR (Základná mesačná mzda od 800 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.