Vodič kamiónu v jednoosádke, týždenné otočky, nie turnusy (SK-D,B,NL,F,GB-SK) (Ref. č.: 12102018)

NADOK s.r.o.

Miesto práce
Mikovíniho 10, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 EUR + pravidelné mesačné ODMENY + stravné, reálny mesačný priemer hrubej mzdy je 880 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doprava plachtovými meganávesmi zo Slovenska do Západnej Európy a späť na
Slovensko
- týždňové otočky
- žiadne turnusy

- väčšina víkendov doma

Vodičovi je pridelené jedno vozidlo, ktoré sa počas trvania pracovného pomeru nemení.
Mzda je vyplácaná vždy načas priamo na účet spolu so stravným.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačná karta vodiča (KKV)
Osvedčenie o psychickej spôsobilosti
Karta do digitálneho tachografu
Preukaz na obsluhu motorových vozíkov je výhodou - školenie zabezpečíme
Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania je výhodou

Spoločnosť pôsobí v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy od roku 1991.
Vlastné vozidlá značky Renault a Peugeot /plachtové dodávky/, SCANIA, VOLVO a DAF /ťahače/ + návesy KOGEL

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mikovíniho 10
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3312131   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 EUR + pravidelné mesačné ODMENY + stravné, reálny mesačný priemer hrubej mzdy je 880 EUR