Opatrovateľ/ka, zdravotnícky asistent/ka

NÁDEJ, n.o.

Miesto práce
Sládkovičova 14, Prešov
Termín nástupu
31.3.2024
890 EUR/mesiac+ iné zložky mzdy (príplatky za víkendy a sviatky, odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odborné vykonávanie opatrovateľskej aktivity v súlade so zákonom č. 448/2008 Z.z.
- Poskytovanie opatrovateľskej služby klientom v našom zariadení pri úkonoch sebaobsluhy podľa štandardov opatrovania
- Zabezpečenie osobnej hygieny, stravovania, dodržiavania liečebného a pitného režimu, obliekanie, vyzliekanie, prebaľovanie, starostlivosť o motoriku a mobilitu klientov, základná administratíva
- Vytváranie bezpečného a domáceho prostredia klientom
- Nočná práca: Nie
- Zmeny: 12 hod. / 8 hod.

V prípade záujmu, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo nás kontaktujte mailom. Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované organizáciou Nádej n.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sociálne služby, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

bez požiadavky na prax

- Zmysel pre spoločenskú zodpovednosť
- Psychická a emocionálna stabilita, sebaovládanie
- Láskavosť a trpezlivosť
- Zmysel pre čistotu a poriadok
- Taktné konanie
- Ochota pomáhať
- Príjemné vystupovanie voči klientom
- Dobrý vzťah k spolupracovníkom – tímový duch

Nádej n.o. je dlhodobo fungujúca organizácia, ktorá poskytuje sociálne služby už 24 rokov. Snažíme sa byť miestom istoty a bezpečia, naša práca nás baví. Poskytujeme sociálne, opatrovateľské a ošetrovateľské služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4773476  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac