Finančný koordinátor / manažér

Nadácia Pontis

Miesto práce
Zelinárska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2018
Plný úväzok (100%), mesačný plat od 900€ (v hrubom), možnosť spolupráce aj na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, kontrola a finalizácie rôznych druhov reportov, výkazov a finančných správ, samostatne alebo v spolupráci s ďalšími kolegami (reporty sú interné, pre potreby nadácie a externé pre donorov a partnerov)
- kontrola, evidencia a príprava interných finančných procesov a výstupov (cestovné príkazy, zmluvy, faktúry, objednávky, a iné) v súlade s internými pravidlami, požiadavkami donorov a zákonmi
- dohľad nad projektovým manažmentom jednotlivých projektov nadácie z titulu dodržania finančných náležitostí v rámci procesu plánovania, realizácie, úprav, a finalizácie projektov
- školenia a tréningy pre zamestnancov v otázkach finančného manažmentu, zákonných povinností a interných pravidiel nadácie z oblasti financií

Výhody:
- dobrá atmosféra v pracovnom tíme
- kolektív, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť, zmysel pre humor, súdržnosť
- teambuildingové aktivity
- vynikajúca káva
- flexibilná pracovná doba
- 4 voľné dni navyše
- vzdelávanie a osobný rast
Nevýhody:
- veľa administratívy, rutiny a nižšia miera kreativity
- úvodná záťaž, potreba naučiť sa viac nových vecí naraz
- nutnosť udržiavať pomerne vysoké pracovné tempo a zvládnuť množstvo úloh

Životopis v SJ a AJ s motivačným listom posielajte do 15.11.2018 na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy

- znalosť účtovníctva, fakturácie a príslušných zákonov
- komunikačné schopnosti a asertívne zručnosti
- trpezlivosť, pedantnosť, pokojná povaha, precíznosť, flexibilnosť, zodpovednosť,
- schopnosť pracovať samostatne, pozitívny prístup a zmysel pre humor
- skúsenosti v oblasti finančného riadenia výhodou
- skúsenosť s projektovým manažmentom a administráciou projektov výhodou
- skúsenosti s prácou v ekonomických programoch sú výhodou
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Akého uchádzača/uchádzačku hľadáme:
- osobnosť, ktorá vyžaruje dobrú energiu, človek so srdcom, ktorý rád pomáha
- pozitivista, ktorý zvládne komunikovať aj s náročnými partnermi, v slovenčine aj v angličtine
- pracant, ktorého nerozhodí veľké množstvo úloh, pretože si vie prácu efektívne zorganizovať
- pedant, ktorý má veci na poriadku a ktorému neprekáža ani administratíva, tabuľky a rutina
- progresívec so vzťahom k moderným technológiám, ktorého baví učiť sa robiť s novými aplikáciami
- zlepšovateľ, ktorý o robote premýšľa a iniciatívne prichádza s nápadmi ako riešiť problémy
- odvážlivec, s odhodlaním učiť sa pravidlá finančných príručiek a reportovacích manuálov
- človek, ktorého správanie je konzistentné s hodnotami Nadácie Pontis a jej etickým kódexom

Silné spojenia pre pozitívne zmeny.
Poslaním Nadácie Pontis je vytvárať silné, zmysluplné spojenia a prinášať pozitívne zmeny v našich kľúčových témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní.
Našou stratégiou je pracovať tak, aby sme boli všetkým zapojeným stranám rovnocenným partnerom. V našich témach si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme, aby druhých spolupráca s nami priťahovala.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3412035  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plný úväzok (100%), mesačný plat od 900€ (v hrubom), možnosť spolupráce aj na živnosť.