Projektová manažérka/Projektový manažér

Nadácia Milana Šimečku

Miesto práce
Svoradova 747/5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
750 EUR/mesiacUrčenie mzdy podľa skúseností, pracovného vyťaženia a kvalifikácie – možná dohoda aj na práci na živnosť. Predpokladáme pracovné vyťaženie cca. 30 hodín týždenne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš samostatne viesť projekty? Teší ťa spájanie ľudí, budovanie spoluprác naprieč Slovenskom a uplatňovanie výskumných zistení v praxi? Tak do nadačného tímu hľadáme práve teba.

Náplň práce:
- rozvoj koncepcie a obsahu programu Spoločnosť pre všetkých podľa osobných preferencií a projektových možností;
- komunikácia s partnerskými organizáciami, jednotlivcami a aktérmi v relevantných témach;
- manažment projektov (príprava grantových žiadostí, administrácia, vyúčtovania);
- organizačné zabezpečenie podujatí súvisiacich s projektom a aktivitami nadácie (semináre, konferencie, tréningy a pod.);
- spolupráca na výskumoch nadácie; iné úlohy spojené s fungovaním programu a organizácie.

Ponúkame:
- prácu v kolektíve 8 ľudí v organizácii, ktorá pôsobí v rámci mimovládneho sektora už 30 rokov;
- inšpiratívne prostredie a prácu na etablovaných vzdelávacích projektoch v témach vzdelávania, kultúrno-komunitných aktivít a inklúzie;
- flexibilný pracovný čas;
- možnosť home-office aj v postpandemických časoch;
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona a možnosť využiť sick days/návštevu lekára;
- možnosť zúčastňovať sa vzdelávacích tréningov (podporujeme záujem o kontinuálne vzdelávanie v téme poskytované nami, našimi partnermi, ale aj externými subjektami);
- možnosť realizácie vlastných projektov a veľa iného.

V prípade, že spĺňaš podmienky a rád/rada by si patril/a do tímu NMŠ, pošli svoj životopis a krátky opis, prečo chceš prispieť k budovaniu inkluzívnej spoločnosti, do 21. mája 2021. Následne pozveme vybrané uchádzačky a uchádzačov na pohovor.

Kontaktná osoba: Zuza Bošeľová, manažérka programu Spoločnosť pre všetkých: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

etnológia, antropológia, sociológia, politológia, medzinárodné vzťahy, manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OČAKÁVAME:

- skúsenosť s projektovým manažmentom;
- základný prehľad v oblastiach a témach týkajúcich sa začleňovania zraniteľných skupín;
- predchádzajúci kontakt s témou sociálneho vylúčenia a chudoby, prípadne s prácou s komunitami;
- zodpovedný prístup k práci (spoľahlivosť, samostatnosť, pohotovosť, proaktívnosť);
- rešpekt k hodnotám Nadácie Milana Šimečku a záujem pracovať na verejnoprospešných projektoch;
- časová flexibilita – súčasťou práce sú aj občasné víkendové aktivity a cestovanie v rámci Slovenska;
- trénerské alebo výskumnícke zručnosti sú výhodou.

Nadácia nesie meno významného československého disidenta, filozofa a spisovateľa Milana Šimečku. Vznikla v roku 1991 a pomáhala s demokratizačnými procesmi a budovaním občianskej spoločnosti. Od revolúcie prešlo Slovensko dlhú cestu, s ktorou sa vyvíjalo aj naše smerovanie. Chceme Slovensko ako otvorenú európsku krajinu, ktorej záleží na ľudských právach a odmieta nenávisť, preto vzdelávame a podporujeme okrem iných aj žiakov, učiteľov, zamestnancov samospráv a verejnosť. K zložitým problémom pristupujeme citlivo, s rešpektom a systematicky. Zohľadňujeme potreby komunít aj jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080813  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac