PR a komunikačný manažér/PR a komunikačná manažérka

Nadácia Milana Šimečku

Miesto práce
Svoradova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2021
800 - 1 000 EUR/mesiacPlatobné podmienky sa odvíjajú od typu pracovného pomeru, skúseností a pracovného vyťaženia (v prípade živnosti sa odmena rovná cene práce: 1 050 - 1 350 EUR). Predpokladáme pracovnú vyťaženosť 24 - 35 hodín týždenne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš kreatívne rozmýšľať a chceš sa venovať plnohodnotným projektom s dopadom na občiansku spoločnosť? Si samostatná a proaktívna osoba? Do nášho tímu hľadáme posilu, ktorá bude spoluvytvárať obraz o nadácii smerom k naším podporovateľkám a podporovateľom. Máme rozsiahle portfólio aktivít, ktoré sa vytváralo počas posledných 30-tich rokov našej existencie a chceme ho pútavo komunikovať širokej verejnosti.

V nadácii budeš tvoriť obsah sociálnych sietí, webstránok aj newslettrov.

Čo bude tvojou úlohou?

- budovanie značky organizácie a jej súčastí;
- tvorba komunikačnej stratégie v spolupráci s ďalšími expertmi;
- príprava komunikačného obsahu;
- komunikácia so zástupcami médií, organizovanie tlačových konferencií, príprava a realizácia mediálnych kampaní;
- PR a spolupráca na tvorbe obsahu festivalu [fjúžn];
- správa sociálnych sietí Facebook, Instagram, Youtube;
- aktualizácia obsahu webstránok nadaciamilanasimecku.sk a fjuzn.sk;
- budovanie a aktualizovanie databázy kontaktov; plánovanie a príprava newslettrov;
- ďalšie úlohy súvisiace s komunikáciou.

- práca v kolektíve 8 ľudí v organizácii, ktorá pôsobí v rámci mimovládneho sektora už 30 rokov;
- inšpiratívne prostredie a práca na etablovaných vzdelávacích projektoch v témach vzdelávania, kultúrno-komunitných aktivít a inklúzie;
- flexibilný pracovný čas;
- možnosť home-office aj v postpandemických časoch;
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona a možnosť využiť sick days/návštevu lekára;
- možnosť zúčastňovať sa vzdelávacích tréningov (podporujeme záujem o kontinuálne vzdelávanie v téme poskytované nami, našimi partnermi, ale aj externými subjektami);
- možnosť realizácie vlastných projektov a veľa iného.

V prípade, že spĺňaš podmienky a rád/rada by si patril/a do tímu, pošli životopis a krátky popis, prečo chceš pracovať práve v NMŠ. Pošli aj portfólio predchádzajúcej práce (ukážky výstupov, kampaní, referencie). Koncom mája vybraných uchádzačov a uchádzačky pozveme na pohovor.
Kontaktná osoba: Nina Galanská, riaditeľka, [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
grafické programy - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Youtube - Základy
WordPress - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PR manažér/ka, novinár/ka, komunikačný expert, marketingová špecialistka, copywriter/ka

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca relevantná skúsenosť s vedením PR a komunikačných aktivít (kontakty v médiách sú vítané);
- zodpovedný prístup k práci (spoľahlivosť, samostatnosť, pohotovosť, proaktívnosť);
- dobré komunikačné a argumentačné zručnosti;
- zručnosti v práci s textom;
- rešpekt k hodnotám Nadácie Milana Šimečku a záujem pracovať na verejnoprospešných projektoch;
- časová flexibilita.

Nadácia nesie meno významného československého disidenta, filozofa a spisovateľa Milana Šimečku. Vznikla v roku 1991 a pomáhala s demokratizačnými procesmi a budovaním občianskej spoločnosti. Od revolúcie prešlo Slovensko dlhú cestu, s ktorou sa vyvíjalo aj naše smerovanie. Chceme Slovensko ako otvorenú európsku krajinu, ktorej záleží na ľudských právach a odmieta nenávisť, preto vzdelávame a podporujeme okrem iných aj žiakov, učiteľov, zamestnancov samospráv a verejnosť. K zložitým problémom pristupujeme citlivo, s rešpektom a systematicky. Zohľadňujeme potreby komunít aj jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4079971  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac