Odborný pracovník/ pracovníčka Nadácie J&T

Nadácia J&T

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac€ brutto mesačne v závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností. 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca pri realizovaní jednotlivých projektov za pridelenú pracovnú oblasť
- Realizácia schválených projektov v spolupráci s ostatnými členmi pracovného tímu
- Komplexné zabezpečovanie dokumentácie spojenej s realizáciou projektov
- Komunikáciu s priamym nadriadeným ohľadne navrhovaných projektov
- Vypracovanie reportov
- Odborné poradenstvo v rámci oblasti svojho pôsobenia
- Komplexné zabezpečenie korešpondencie súvisiacej s pracovnou agendou
- Zabezpečovanie organizačných a administratívnych činností spojených s činnosťou Nadácie J&T
- Zadávanie informácií na intranet a na webové stránky Nadácie
- Zabezpečenie bežného chodu kancelárie Nadácie J&T (administratívno-organizačné práce)

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky našej kolegyne.

Čo Vám ponúkame:
Perspektívnu a stabilná prácu, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie a rôzne benefity, ako napríklad:
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus;
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rekreačné pobyty, šport, zážitky, gastro a pod;
- 5 dní dovolenky navyše;
- 3 dni platené sick days;
- odborné vzdelávanie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej nadácii. Záujemcov prosíme, aby svoje životopisy posielali v slovenskom jazyku. K životopisu prosím, pripojte aj stručný motivačný list. Kontaktovať a pozývať na osobné pracovné pohovory budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným uchádzačom nezaradeným do výberu ďakujeme a prajeme veľa úspechov v pracovnom i súkromnom živote. Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, sociológia, psychológia

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- preferujeme kandidátov s predchádzajúcou praxou v sociálnej oblasti (s ľuďmi v sociálnej a hmotnej núdzi, s telesne handicapovanými a pod.) aspoň 2 roky,
- v prípade SŠ nevyhnutná prax 3 roky
- VP skupiny B – aktívny vodič, práca si vyžaduje pravidelné cestovanie autom v rámci SR
- prax s prácou v teréne výhodou
- prehľad a znalosť v oblasti sociálnych dávok
- skúsenosti s vyhodnocovaním a vypracovávaním projektov pomáhajúceho zamerania
- anglický jazyk - výhodou
- empatia
- vzťah k práci s ľuďmi
- komunikatívnosť
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- organizačné zručnosti a samostatnosť

Poskytujeme príspevky fyzickým a právnickým osobám, neziskovým organizáciám, pokiaľ ich projekty súvisia s poslaním a cieľmi Nadácie. Hlavným poslaním je pomoc deťom v náhradnej rodinnej starostlivosti, ľuďom chorým a s handicapom, ďalej sociálne slabým rodinám s deťmi.
ID: 4373598  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac