Administratívny pracovník/Office manažér Nadácie J&T

Nadácia J&T

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacMzda od 900 € brutto v závislosti od predošlých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie organizačných a administratívnych činností spojených s činnosťou Nadácie J&T
- komplexné zabezpečovanie dokumentácie spojenej s realizáciou projektov
- zadávanie informácií na intranet a na webové stránky Nadácie J&T
- komplexné zabezpečenie korešpondencie súvisiacej s pracovnou agendou
- zabezpečenie bežného chodu kancelárie Nadácie J&T (administratívno-organizačné práce)

- práca v priateľskom kolektíve, príjemné pracovné prostredie
- 5 dní dovolenky navyše
- 3 dni v roku možnosť čerpať tzv. sick day
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce (stravovacia karta)
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400 € ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro, elektro, knihy a iné.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej nadácii. Záujemcov prosíme, aby svoje životopisy posielali v slovenskom jazyku. K životopisu prosím, pripojte aj stručný motivačný list. Kontaktovať a pozývať na osobné pracovné pohovory budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným uchádzačom nezaradeným do výberu ďakujeme a prajeme veľa úspechov v pracovnom i súkromnom živote. Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax v sociálnej oblasti výhodou
- preferujeme kandidátov s predchádzajúcimi skúsenosťami v oblasti sociálnej pomoci aspoň 3 roky
- VP skupiny B – nepravidelné, menej časté služobné cesty sú možné
- anglický jazyk - výhodou
- empatia
- vzťah k práci s ľuďmi
- komunikatívnosť
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- organizačné zručnosti a samostatnosť

Poskytujeme príspevky fyzickým a právnickým osobám, neziskovým organizáciám, pokiaľ ich projekty súvisia s poslaním a cieľmi Nadácie. Hlavným poslaním je pomoc deťom v náhradnej rodinnej starostlivosti, ľuďom chorým a s handicapom, ďalej sociálne slabým rodinám s deťmi.

Adresa spoločnosti

Nadácia J&T
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Linnet Michaličková
E-mail: poslať životopis
ID: 3893318  Dátum zverejnenia: 23.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac