Projektový manažér / manažérka

Nadácia J&T

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1.000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie komplexnej administratívy pridelených projektov, vedenie príslušnej dokumentácie,
- komplexná administrácia a riešenie pridelených žiadostí o podporu,
- organizácia pracovných stretnutí, workshopov a konferencií,
- administratíva projektu schváleného v rámci Európskeho sociálneho fondu,
- zabezpečovanie komunikácie medzi Nadáciou a neštátnou a štátnou správou v rámci jednotlivých projektov.

- práca v priateľskom kolektíve, príjemné pracovné prostredie,
- 5 dní dovolenky navyše,
- 3 dni v roku možnosť čerpať tzv. sick day,
- bezplatné jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina a nemčina),
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400 € ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro, elektro, knihy a iné.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej nadácii. Záujemcov prosíme, aby svoje životopisy posielali v slovenskom jazyku. K životopisu prosím, pripojte aj stručný motivačný list. Kontaktovať a pozývať na osobné pracovné pohovory budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným uchádzačom nezaradeným do výberu ďakujeme a prajeme veľa úspechov v pracovnom i súkromnom živote. Po skončení výberu budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, psychológia príp. sociológia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vhodný uchádzač / uchádzačka by mal mať:
- skúsenosti s implementáciou projektov v rámci Európskeho sociálneho fondu,
- prehľad a znalosť v oblasti sociálnych dávok,
- skúsenosti s vyhodnocovaním a vypracovávaním projektov pomáhajúceho zamerania,
- predchádzajúcu prax s prácou s klientom (s ľuďmi v sociálnej a hmotnej núdzi),
- vodičský preukaz skupiny B a byť aktívny vodič - práca si bude vyžadovať aj cestovanie v rámci SR.

Ďalej oceníme tieto vaše vlastnosti:
- empatia,
- vzťah k práci s ľuďmi ,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- odolnosť voči stresu,
- organizačné zručnosti, samostatnosť a zodpovednosť.

Poskytujeme príspevky fyzickým a právnickým osobám, neziskovým organizáciám, pokiaľ ich projekty súvisia s poslaním a cieľmi Nadácie. Hlavným poslaním je pomoc deťom v náhradnej rodinnej starostlivosti, ľuďom chorým a s handicapom, ďalej sociálne slabým rodinám s deťmi.
ID: 3668495  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1.000 € brutto