Vodič nákladnej dopravy

NAD - RESS Senica,a.s.

Slovensko, Trnavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 - 2 100 EUR/mesiacVnútroštátna doprava od 1500 Eur - 2100 Eur Medzinárodná doprava od 1700 Eur - 2300 Eur Priemerné mzdy vodičov NAD-RESS Senica, a.s. podľa členenia jednotlivých druhov dopravy nájdete aj na webstránke: https://nadress.sk/praca/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti NAD - RESS Senica, a.s. hľadáme vodičov nákladnej dopravy. Ponuka práce platí pre vodičov s vodičským oprávnením C, C+E pre vnútroštátnu dopravu a medzinárodnú dopravu (EÚ – nie turnusy).

Si spoľahlivý vodič, rád jazdíš a chcel by si byť súčasťou nášho tímu? Vážime si našich zamestnancov a ich rodiny, a preto ponúkame osobný prístup a mnohé zamestnanecké výhody:

- stabilná spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami
- všetci zamestnanci pracujú na TPP, vďaka čomu majú zabezpečenú hypotéku či sporenie na dôchodok
- kvalitný vozový park (nie staršie vozidlá ako 3 až 5 rokov)
- vlastné depo
- vlastný servis a rôzne zamestnanecké zľavy
- technologicky vyspelá spoločnosť
- školitelia
- stravovacia karta a pitný režim
- teambuildingy
- vstupy do posilňovne

+ mnohé finančné príspevky a bonusy:
- príplatok za ekonomickú jazdu
- dochádzkový bonus
- príspevok pri pracovnom jubileu
- príspevok pri životnom jubileu
- príspevok na cestovné

V prípade záujmu nám zašlite životopis na e-mailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0918 180 355.
Viac informácií o práci v NAD - RESS Senica, a.s. nájdete aj na našej webovej stránke https://nadress.sk/praca/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

spoľahlivosť, zodpovednosť, presnosť, flexibilita

Sme zabehnutá dopravná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu už viac ako 25 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4013688  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac