Reagujte bez životopisu

Vodič kamionu

NAD Nitra a.s.

Miesto práce
Nemecko, Švajčiarsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
739 - 2 000 EUR/mesiacmesačná mzda 739 EUR + výkonová mzda kilometer x sadzba, + povinné zákonné príplatky a vyplatené cestovné náhrady vo výške 100% podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla, prípadná asistencia pri manipulácii s tovarom, jazda podľa AETR, starostlivosť o zverené vozidlo- plachtové návesové súpravy, práca na týždenné turnusy v krajinách EÚ, Švajčiarsko

Ponúkame zamestnanie v zabehnutej spoločnosti. V našom vozidlovom parku každé vozidlo má primeranú výbavu, obsahuje mýtne a tankovacie jednotky, integrovanú GPS navigáciu, aplikácie slúžiace na skvalitnenie pracovného výkonu vodiča, jazdná súprava je pridelená vodičovi, nestrieda sa. Práca cez víkend je zvýhodnená. Je zabezpečené parkovanie osobných vozidiel vodičov na stráženom parkovisku v areáli spoločnosti, taktiež pravidelné školenia vodičov, ADR, iné zvyšovanie kvalifikácie, preplácanie KV, KKV. Zabezpečujeme OOBP, firemné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie nákladného vozidla

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, dobré orientačné schopnosti, vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu, ADR je výhoda

Spoločnosť zameraná na dopravu, zasielateľstvo a na opravárenskú činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963570  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac