Ekonómka/asistentka

NABYKOV, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiackoncoročné odmeny, možnosť nadčasovej práce po dohode s konateľmi spoločnosti, možný platový rast po zaučení - plat je necenený ako nástupný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovedanie za správne účtovanie a samostatné riešenie všetkých účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva vybraných firiem zo skupiny (dodávateľsko-odberateľské vzťahy, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady)
-zabezpečenie prípravy podkladov pre účtovné uzávierky a realizácia kontroly s externou účtovnou firmou
-zabezpečenie účtovania pokladne
-príprava a kontrola podkladov pre účely DPH výkazov
-zabezpečenie fakturáciu nájomného a prevádzkových nákladov
-zabezpečenie párovanie salda dodávateľov a odberateľov
-kontrolovanie náležitosti daňových dokladov - zabezpečovanie a odstraňovanie nedostatkov
-zabezpečovanie pravidelnej inventarizáciu účtov hlavnej knihy a posielanie upomienok
-analyzovanie nájomného a sledovanie zmien preddavkov na platbách nákladových
-zabezpečovanie podkladov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného
-mailová a telefonická komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi ohľadom saldo konta zostatkov faktúr,
-zodpovednosť za vedenie ekonomického oddelenia (1 osoba podriadená),
-spracovanie podkladov pre mzdovú externú účtovnú firmu ohľadom zamestnancov,
-zodpovednosť za implementáciu legislatívnych zmien,
-komunikácia s príslušnými inštitúciami (poisťovne, servisy áut, opravovne vozíkov a rôzne firmy potrebné na chod podnikania),
-spracovanie pravidelných finančných reportov pre konateľov spoločnosti,
-kancelárska administratíva (objednávky, faktúry, korešpondencia),
-spracovávanie administratívy za BOZP a PO,
-účtovanie v programe Money S4,
a inej tvorivé činnosti kde máte možnosť sebarozvoju.

-stabilné pracovné miesto
-vlastný PC a mobilný telefón
-stravná jednotka uhrádzaná celá zo strany zamestnávateľa
-zamestnanecké zľavy na nákup firemného tovaru
-víkendy a sviatky voľné
-mladý kolektív
-firemné večierky
-firemné stretnutia a zábava po pracovnej dobe

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka oslovila pošlite nám:
- životopis
- fotografiu

Vhodní kandidáti budú na osobný pohovor pozvaní telefonicky. Kandidátom, ktorým sa neozveme na ich životopis, ďakujeme za záujem, ale nevyhovovali našim očakávaniam a prajeme im veľa úspechov pri hľadaní novej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo/ekonómia/obchod a podnikanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Money S4 - Základy
eKasa - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná, ak nieje tak potrebujeme odhodlanie sa učiť

-komunikatívnosť,
-samostatnosť,
-akčnosť,
-flexibilita,
-samovzdelávacie,
-analytické myslenie a zmysel pre precíznu prácu s číslami,
-rozhodovanie v krízových situáciách,
-manažérsky typ osobnosti,
-profesionálne vystupovanie

Sme spoločnosťou, ktorá sa dynamicky mení vďaka spokojným zákazníkom a motivovaným zamestnancom.

Poradenstvo a predaj produktov určených pre stolársku výrobu ponúkame už viac ako 20 rokov. Za ten čas veľmi pozorne vnímame meniaci sa trh i potreby našich zákazníkov a s maximálnym nasadením sa snažíme tieto potreby napĺňať. Našou prioritou a samozrejmosťou je spokojný zákazník, ktorý je našim partnerom. Toto vzácne obchodné spojenie nás učí byť ešte lepšími, ponúkať kvalitnejšie služby i produkty.

Sledujeme trendy a neustále sa učíme novým veciam, ktoré následne zaraďujeme do našej ponuky. Spolupracujeme s kvalitnými dodávateľmi nábytkového kovania a dávame možnosť výberu všetkým našim zákazníkom.

Nosným pilierom celej spoločnosti je idea tímového úspechu, v ktorom sa stretávajú rôzne osobnosti i schopnosti jednotlivcov, čo v konečnom dôsledku zohráva významnú úlohu v naplnení zákazníckych potrieb.

Veríme, že naša práca bude aj naďalej tvoriť spokojných zákazníkov a motivovaných zamestnancov, vďaka ktorým môžeme spoločne napredovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4528784  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac