Fakturant

NABYKOV, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacodmeny a bonusy sa prezentujú na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovávanie objednávok z e-shopu a ich sledovanie,
spracovávanie objednávok od zákazníkov cez mail/telefón,
spracovávanie rozvozových dokladov pre šoférov a kuriérov,
účtovanie prijatých a vystavených faktúr,
príjem tovaru do systému,
príjem záväzkov a ich evidencia (tankovanie, služby, veci do spotreby a iné)
úhrady faktúr,
spracovávanie objednávok s plošným materiálom (DTD, PD a ABS) v celkovom procese,
mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
práca s peniazmi, tržbami a zálohami
homeoffice nieje možný pri tejto pracovnej pozícii

práca v mladom úzkom kolektíve,
pracovná doba Po-Št 08:00 - 16:30, Pi 08:00 - 15:30
stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
firemné akcie v priebehu roka
mobilný telefón
bezplatné parkovanie v areáli zdarma

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo (potrebné)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

je požadované ekonomické vzdelanie, účtovanie prijatých a vystavených faktúr NUTNOSŤ, samostatnosť, aktívnosť, komunikatívnosť, práca pod stresom, logické zmýšlanie, flexibilita, inovatívnosť, prax s účtovným programom MONEY S4 výhodou,

Sme spoločnosťou, ktorá sa dynamicky mení vďaka spokojným zákazníkom a motivovaným zamestnancom.

Poradenstvo a predaj produktov určených pre stolársku výrobu ponúkame už viac ako 20 rokov. Za ten čas veľmi pozorne vnímame meniaci sa trh i potreby našich zákazníkov a s maximálnym nasadením sa snažíme tieto potreby napĺňať. Našou prioritou a samozrejmosťou je spokojný zákazník, ktorý je našim partnerom. Toto vzácne obchodné spojenie nás učí byť ešte lepšími, ponúkať kvalitnejšie služby i produkty.

Sledujeme trendy a neustále sa učíme novým veciam, ktoré následne zaraďujeme do našej ponuky. Spolupracujeme s kvalitnými dodávateľmi nábytkového kovania a dávame možnosť výberu všetkým našim zákazníkom.

Nosným pilierom celej spoločnosti je idea tímového úspechu, v ktorom sa stretávajú rôzne osobnosti i schopnosti jednotlivcov, čo v konečnom dôsledku zohráva významnú úlohu v naplnení zákazníckych potrieb.

Veríme, že naša práca bude aj naďalej tvoriť spokojných zákazníkov a motivovaných zamestnancov, vďaka ktorým môžeme spoločne napredovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Masná
E-mail: poslať životopis
ID: 3951855  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac