Predajca nábytkového kovania

NABYKOV, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
25.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj nábytkového kovania, blokovanie predávaného tovaru, poradenstvo

Možnosť rastu v dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

predaj nábytkového kovania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, ochota, lojálnosť, chcieť sa učiť nové veci

Sme spoločnosťou, ktorá sa dynamicky mení vďaka spokojným zákazníkom a motivovaným zamestnancom.

Poradenstvo a predaj produktov určených pre stolársku výrobu ponúkame už viac ako 20 rokov. Za ten čas veľmi pozorne vnímame meniaci sa trh i potreby našich zákazníkov a s maximálnym nasadením sa snažíme tieto potreby napĺňať. Našou prioritou a samozrejmosťou je spokojný zákazník, ktorý je našim partnerom. Toto vzácne obchodné spojenie nás učí byť ešte lepšími, ponúkať kvalitnejšie služby i produkty.

Sledujeme trendy a neustále sa učíme novým veciam, ktoré následne zaraďujeme do našej ponuky. Spolupracujeme s kvalitnými dodávateľmi nábytkového kovania a dávame možnosť výberu všetkým našim zákazníkom.

Nosným pilierom celej spoločnosti je idea tímového úspechu, v ktorom sa stretávajú rôzne osobnosti i schopnosti jednotlivcov, čo v konečnom dôsledku zohráva významnú úlohu v naplnení zákazníckych potrieb.

Veríme, že naša práca bude aj naďalej tvoriť spokojných zákazníkov a motivovaných zamestnancov, vďaka ktorým môžeme spoločne napredovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3495618  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- eur