Odborný predajca nábytkového kovania

NABYKOV, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
700€-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj nábytkového kovania (požadujeme minimálnu prax v odbore nábytkového kovania)
príprava objednávok
starostlivosť o už existujúcich zákazníkov (rozvoz tovaru)
technické poradenstvo zákazníkom
vyhľadávanie nových zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka oslovila pošlite nám:
- životopis
- motivačný list
- fotografiu
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budú kontaktovaní len vhodní uchádzači. Vhodní kandidáti budú oslovení a pozvaní na pohovor telefonicky. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár, predajca, nábytkár

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

prax v odbore nábytkového kovania vítaná
výborné komunikačné, argumentačné, vyjednávacie schopnosti
práca na PC
technické zameranie je výhodou
reprezentatívne vystupovanie, zodpovednosť, serióznosť, tímový duch

Spoločnosť NABYKOV, s. r. o. bola založená s cieľom skvalitniť a rozšíriť služby v oblasti predaja nábytkového kovania a prisl. , ako pre výrobcov tak aj pre individuálnych spotrebiteľov.
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tovaru ako sú: závesy, zásuvkové systémy, zámky, stolové nohy, kolieska, spojovací materiál, košíky, úchytky, vešiaky, tlmiace systémy a iné nábytkové kovanie. Pre komplexnosť tovaru ponúkame aj produkty, ako sú: svetlá, transformátory, ABS hrany a i., ktoré sa takisto využívajú v nábytkárskej výrobe.
Vysoká kvalita a technická úroveň tovarov (vyrobených z najkvalitnejších materiálov) garantuje dlhú životnosť a odolnosť produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NABYKOV, s.r.o.
Stará Vajnorská 4
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 2435931   Dátum zverejnenia: 6.12.2017