Obchodný poradca/trainer pre Microsoft

NABUS s.r.o.

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka pre tých, ktorí v ostatných dokážu vzbudiť nadšenie a motiváciu.

Do tímu nášho významného partnera, spoločnosť Microsoft hľadá človeka na pozíciu Obchodný poradca/trainer pre ich produkty.

Čo budeš robiť:
• Produktové školenia – budeš navrhovať, pripravovať a realizovať promo-akcie a školenia pre klientov. Klientom myslíme najčastejšie predajne elektoriniky, napríklad DATART, Electro World atd.
• Sociálne siete – budeš spravovať sociálne siete a tvoriť ich obsah. Všetky podklady dostaneš z centrály, na tebe bude ich lokalizovať a prispôsobovať místnému trhu.
• Networking – budeš vytvárať social-networkingové siete a naväzovať vzťahy s klientami a jednotlivými profesionálmi z oblasti predaja.
• Marketingové materiály – budeš vytvárať a kompilovať marketingové a tréningové materiály. Všetky podklady dostaneš z centrály, na tebe bude ich preložiť a lokalizovať pre místní trh.
• Merchandising – budeš umiestňovať marketingové a promo materiály v predajniach. Cieľom je zlepšenie viditeľnosti produktov v predajniach.

• Základná mzda 1750 Euro
• Štvorročný bonus 15% zo základnej mzdy na základe stanovených KPI
• 3,30 Euro denne na stravu
• 5 dní dovolenky naviac
• 4 sick days
• Firemné auto aj pre súkromné účely
• Firemný notebook a mobil
• Slobodu a work-life balance.

Zaujala Vás táto ponuka práce? Pošli životopis v angličtine s fotkou. My sa Ti ozveme a spolu všetko preberieme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš partner je medzinárodná spoločnosť Microsoft, ktorá pôsobí vo viac ako 100 krajinách. Mení, ako ľudia na svete pracujú, žijú a trávia voľný čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme niekoho kto:

• Má skvelé komunikačné schopnosti a schopnosť prezentovať
• Sa nebojí byť stredom pozornosti a viesť meetingy v rôznych situáciách (one-to-one, one-to many, on camera, live streaming).
• Má ideálne skúsenosť s vedením tréningov, ale nie je to podmienkou.
• Je motivovaný a sústredí sa na ciele. Nikto Vám nebude hovoriť čo robiť a kedy, bude na Vás, ako si zorganizujete čas a aké budete mať výsledky.
• Dokážete pracovať v tíme.
• Viete plynule slovensky aj anglicky. Angličtina je potrebná pre každodennú komunikáciu s kolegami v ostatných krajinách a preklady materiálov. Veľkou výhodou je znalosť maďarčiny.

Personalní poradenství na míru.

Zaujala Váš tato nabídka práce? Pošli životopis v angličtině s fotkou. My se Ti ozveme a společně všechno probereme

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4505658  Dátum zverejnenia: 21.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac