Asistent/-ka odbytu a predaja

N-point s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMzda zložená z fixnej a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie, sledovanie a spracovanie objednávok pre odberateľov
- Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi, vybavovanie požiadaviek odberateľov/dodávateľov
- Práca s interným skladovým programom spoločnosti, práca s ERP
- Vybavovanie zákazníkov v rámci showroom-u / predajne
- Pravidelné zasielanie reportov predaja a výsledkov
- Skladová evidencia tovaru a pravidelná údržba, sledovanie stavu skladu
- Príprava podkladov k expedícii tovaru pre skladové oddelenie
- Objednávky kancelárskych potrieb
- Administratíva, príprava ekonomických, fakturačných a účtovných podkladov
- Účasť na inventarizácii zásob (spoločná hmotná zodpovednosť za zásoby/majetok v skladových priestoroch)
- Výpomoc v sklade

Pracovná doba: od 08:00 - 16:30 hod (prípadne nadčasy) od Pondelka do Piatku

- práca pre stabilnú spoločnosť v oblasti mobilných technológií
- po odpracovaní prvých 12 mesiacov od nástupu do zamestnania možnosť zvýšenia mzdového ohodnotenia na základe pozitívnych pracovných výsledkov
- odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti (platí po odpracovaní 1 roka)
- zamestnanecké zľavy pri kúpe produktov (príslušenstva) z portfólia spoločnosti
- vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Prax v oblasti predaja/odbytu min. 1 rok, prax v oblasti mobilných technológií a príslušenstva - výhodou, flexibilita, samostatnosť, proaktívny prístup, príjemné vystupovanie, odolnosť voči stresu, znalosť cudzích jazykov výhodou.

N - Point s.r.o. - spoločnosť na trhu od roku 2006, zaoberajúca sa ponukou komplexného sortimentu príslušenstva pre mobilné telefóny, tablety a iné mobilné technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4494131  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac