Obchodný zástupca - Sales representative

N-point s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o predajne odberateľov v rámci zvereného regiónu
- pravidelná návšteva predajných miest odberateľov, komunikácia s odberateľmi
- vybavovanie objednávok predajní
- prezentácia produktových noviniek, technická podpora
- kontrola vystavenia tovaru v súlade s dizajn manuálom
- pravidelné Workshopy na predajných miestach odberateľov, celkový Support
- Benchmark - pravidelné sledovanie cien konkurencie a následné reportovanie
- inventarizácia zásob na predajných miestach odberateľa
- vyhľadávanie nových potenciálne možných odberateľov
- spätná väzba, návrhy, riešenia smerujúce k zlepšeniu a zvýšeniu predaja

- práca pre stabilnú spoločnosť v oblasti mobilných technológií
- polročné a koncoročné odmeny (platí po odpracovaní min. 1 roka)
- služobný automobil
- služobný mobilný telefón, notebook
- zamestnanecké zľavy pri kúpe produktov (príslušenstva) z portfólia spoločnosti
- kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, Obchodný reprezentant, Predajca

- prax v oblasti min. 1 rok ( telekomunikácie, mobilné technológie )
- flexibilita
- samostatnosť, príjemné vystupovanie, odolnosť voči stresu
- znalosť cudzích jazykov výhodou
- prax v systéme FlexG3 výhodou
- aktívny vodič, VP skup. B

N - Point s.r.o. - spoločnosť na trhu od roku 2006, zaoberajúca sa ponukou komplexného sortimentu príslušenstva pre mobilné telefóny, tablety a iné mobilné technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3983127  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac