Administratívna práca, neváhaj a pridaj sa k nám

N&N Holding s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Termín nástupu
ihned
520 - 1 040 EUR/mesiac520 euro, po zaškolení a dodržiavaní podmienok 1000 euro plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Tvojou hlavnou úlohou budú bežné administratívne práce v kancelárií
-Telefonické kontaktovanie klientov spoločnosti
-Prepisovanie údajov do programu
-Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
-Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

-Príjemne pracovné prostredie v kancelárií
-Voľný každý víkend plus sviatky
-Stabilné zázemie v ekonomicky silnej spoločnosti
-Rýchly kariérny rasť
-Plat 1000 e plus stravne lístky
-Môžete získať rôzne bonusy a prémie
-Dlhodobé zamestnanie
-Pracovný čas od 9-17:30
-Mladý priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

-Komunikatívnosť
-Nebáť sa učiť nové veci
-Samostatnosť
-Príjemné vystupovanie

N&N Holding je novo založená spoločnosť v Slovenskej republike so skúseným tímom odborníkov. Poskytuje medzinárodné služby v oblasti kapitaloveho trhu.
Zapísaná je v registri Národnej Banky Slovenska, v zozname samostatných finančných agentov a vykonáva finančné sprostredkovanie aj prostredníctvom svojich podriadených finančných agentov. S dlhoročnými skúsenosťami v medzinárodnom trhu a spolupráca s globálnymi partnermi pripravujeme analýzu šité na mieru klientovi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3320145  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 1 040 EUR/mesiac520 euro, po zaškolení a dodržiavaní podmienok 1000 euro plus bonusy