Marketingový koordinátor

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 300 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1300,- EUR/mesačne. Nad rámec základnej mzdy sa vypláca aj výkonnostná prémia 10% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si pripravený/á byť súčasťou nášho interného marketingového tímu?
- Už ťa nebaví byť na strane agentúry a chceš viac preniknúť do marketingu "u klienta"?
- Ak si odpovedal ÁNO, tak poď to toho s nami! :-)

Do nášho tímu hľadáme nového člena - marketingového koordinátora:

- Budeš mať zodpovednosť za správu marketingového kalendára - mediaplány
- Ako aj budeš zodpovedať za prípravu podkladov k marketingovým meetingom
- Príprava zápisov z marketingových meetingov patrí k tomu
- Zodpovednosť za interný reporting taktickej komunikácie marketingových aktivít
- Ako aj zodpovednosť za agendu výhier zo sociálnych sietí a Niké Ligy
- Budeš pripravovať prehľad vysielania komercie po TV kanáloch
- Spracovávať objednávky a faktúry v systéme
- Zodpovednosť za administratívnu podporu a plynulý chod oddelenia marketingu (dochádzka, kancelárske potreby a pod.)

- Získaš prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Máme tu mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- Je tu parádna možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- MS Office, Excel pokročilý
- Precíznosť (práca s dátami)
- Systematickosť
- Štruktúrovanosť
- Organizovanosť
- Komunikatívnosť

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Radovan Mihina
E-mail: poslať životopis
ID: 4808573  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac