Špecialista Tipérskej komunity (práca pre študenta)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
6 EUR/hod.* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 6,- EUR/hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si športový fanúšik a rád písomne komunikuješ / chatuješ?
Venuješ sa športovému tipovaniu?
Chceš pracovať pre firmu, ktorá je jednotkou tipovania na Slovensku a lídra inovácií vo svete tipovania?
Tak hľadáme práve Teba!

Čo budeš robiť?

- Administrovať chat
- Aktívne komunikovať a podporovať komunikáciu na Live chat-e: prispievať vlastnými príspevkami, odpovedať a pomáhať klientom
- Aktívne sledovať chat
- Analyzovať chat offline
- Reportovať dáta z chatu
- Analyzovať sociálne siete

Ako a kedy budeš pracovať?

- V čase dôležitých športových podujatí: pracovné dni od 16:00 do cca 22:00 hod., počas víkendov aj v priebehu dňa, či neskôr v noci
- Remote práca

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorých pozveme na pohovor.

Ak ťa zaujíma ochrana osobných údajov viac sa o tom dozvieš na:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?

- Vedomosti o mechanike tipovania sú podmienkou
- Komunikatívnosť a proaktivitu
- Samostatnosť
- Pozitívny vzťah k analýzam dát

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4802334  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.