Špecialista BackOffice Retailu

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 600 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 600,- EUR/mesačne. Nad rámec základnej mzdy sa vypláca aj výkonnostná prémia 10% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš spravovať a pripravovať reporty súvisiacich s činnosťou retailového oddelenia

- Reporting sa stane tvojou každodennou rutinou

- Budeš plniť úlohy organizačno-procesného charakteru z poverenia retailového riaditeľa

- Podieľať  sa na back office aktivitách a procesoch pre pobočkovú sieť, lotériové oddelenie a regionálnych centier

- Komunikácia s pobočkami a franschízovými prevádzkami patrí k tomu

- Príprava prezentácií na základe výstupov zo zverených reportov a činností

- Súčasťou práce bude aj kontrolná činnosť pobočiek a dodržiavanie interných procesov

- Podieľanie sa na príprave procesov a ich aplikácie v praxi na pobočkovej sieti

- Nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 600,- EUR/mesačne

- Nad rámec základnej mzdy sa vypláca aj výkonnostná prémia 10% zo základnej mzdy

- Štandardný pracovný čas

- Služobný PC, telefón

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov za účelom stretnutia.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické/Právnické zameranie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- Komunikatívne zručný

- Proaktívny, štruktúrovaný prístup pri riešení problémov

- Znalosť EXCEL a POWERPOINT podmienkou

- Orientácia na čísla

- Skúsenosti s reportingom výhodou

- SŠ, VŠ – ekonomického/právnického zamerania výhodou

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4801102  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac