Online Kasíno špecialista

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 500,- EUR/mesačne. Nad rámec základnej mzdy sa vypláca aj výkonnostná prémia 10% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Máš rád/a čísla?
- Máš rád/a reporting ako taký?
- Si pripravený/á na First Class kvalitu a servis, ktorý s tvojou pomocou a cez teba budeme našim klientom poskytovať?
- Ak sú tvoje odpovede ÁNO, tak poď do toho !!!

- Budeš zodpovedať za denný monitoring a starostlivosť o online kasíno vrátane zákazníkov a hier
- Je úplne jasné, že budeš mať na starosti aj monitoring výkonnosti komponentov projektu (hry, výhry atď.)
- Analýza a vyhodnocovanie výkonnosti online kasína a následný návrh zlepšení, t.j. pretavenie čísel do reálnych krokov
- Keďže budeš dobre poznať potreby svojich zákazníkov, tak správa jednotlivých častí kasína patrí k tomu (front end, game management atď.)
- Budeš pravou rukou a významná podpora pre Kasíno manažéra
- Keďže incident sa môže stať, podpora pri jeho riešení aj mimo bežných pracovných hodín bude občas potrebná
- Podpora pre customer service, podpora pre marketing, ako aj podpora pri vytváraní stratégie (obchodnej, marketingovej) pre rozvoj online kasína bude takisto patriť k portfóliu tvojich zodpovedností
- Keďže svet sa točí a konkurencia v ňom nikdy nespí, tak monitoring konkurencie (domáce ale aj zahraničnej) tiež prislúcha k tomu
- Budeš participovať aj pri manažmente certifikačného procesu

Nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 500,- EUR/mesačne. Nad rámec základnej mzdy sa vypláca aj výkonnostná prémia 10% zo základnej mzdy.

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov za účelom stretnutia.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pokojne môžeš byť aj čerstvý absolvent
- Reálna skúsenosť s projektom / projektami /schopnosť riešiť prevádzkové udalosti podľa pokynov, manuálu, navrhovať nové postupy
- Schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené úlohy
- Analytické schopnosti a myslenie
- Znalosť Excelu na základnej úrovni
- Schopnosť premeniť namerané a zozbierané dáta na reálne akcie
- Znalosť AJ na komunikačnej úrovni (+ vedieť čítať a písať)

Nice to have:
- Skúsenosť so zákazníckou podporou a riešením incidentov
- Prax s online marketingom
- Prehľad v online trendoch

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4773486  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac