Špecialistka/Špecialista Zákazníckej podpory (nie aktívny predaj produktov)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
1 100 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 100,- EUR/mesačne. Nad rámec základnej mzdy sa vyplácajú príplatky (sobota, nedeľa, nočná, sviatok podľa odpracovaných dní) a výkonnostná prémia 10% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca na call centre, ale nechceš už predávať rôzne produkty? Komunikácia, či už telefonická, alebo emailová je to, čo zvládaš na jednotku? Alebo chceš svoje skúsenosti nabrať práve v prostredí zákazníckej podpory?
Pokiaľ si na tieto otázky zodpovedal ÁNO, tak hľadáme práve teba!
STÁLE ROZŠIRUJEME NÁŠ TEAM.

Čo budeš u nás robiť?
- poskytovať profesionálnu podporu pre zákazníkov a pobočky prostredníctvom všetkých dostupných kanálov (telefón, chat, email, pošta)
- pomáhať a navigovať zákazníkov pri využívaní našich služieb
- riešiť s nimi technické problémy (neboj sa, nepotrebuješ byť technik ani ITečkár, všetko potrebné ťa naučíme)
- identifikovať potreby zákazníkov a poskytovať poradenstvo v oblasti produktov (kurzové stávky, kasíno)
- plniť plán outboundových aktivít (napr. aktívne volanie klientom) – nejde o aktívny predaj
- overovať nových klientov

Pracujeme na zmeny, v 24/7 prevádzke, 12-hodinové smeny (denná/nočná).
Pozícia je vhodná aj pre kandidátov bez predchádzajúcej pracovnej skúsenosti.

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorých pozveme na pohovor.

Ak ťa zaujíma ochrana osobných údajov viac sa o tom dozvieš na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výborne komunikačné schopnosti
- Veľká trpezlivosť
- Príjemné vystupovanie a asertivita
- Schopnosť rýchlo a kvalitne písať (chat)
- Príjemný a ústretový prejav
- Prax na podobnej pozícii veľká výhoda, avšak nie je podmienkou

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4591850  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac