CRM špecialista

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 500,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš spoluzodpovedať za CRM spoločnosti
- V rámci CRM budeš mať na starosti aj segmentáciu klientov v interných systémoch, analýzu a vyhodnocovanie jednotlivých zákazníckych segmentov, ďalej navrhovanie a riadenie retenčných CRM aktivít pre jednotlivé segmenty
- Dôležitý je reporting a vyhodnotenie navrhovaných aktivít
- Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
- Ako aj príprava bonusov v internom systéme spoločnosti (Kasíno a Kurzové)
- Ďalej príprava a realizácia priamej komunikácie na klientov
- Komunikácia s inými oddeleniami (Marketing, Kasíno tím, Kurzový tím, atď.)
- Budeš participovať na procesoch a projektoch spoločnosti
- Testovanie nových vylepšení systémov zasahujúcich do CRM

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov za účelom stretnutia.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Máš proaktívny prístup a analytické myslenie, ako aj kreatívne myslenie
- Tímový prístup
- Excel na pokročilej úrovni

Nice-to-have:
- Qlik, Power BI - základné
- SQL - výhodou
- Python / R - výhodou

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4588339  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac