Obchodný zástupca - starostlivosť o kľúčových zákazníkov (TO, ZM, PE)

N I K É , spol. s r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 300,- EUR/mesačne. Plus kvartálne výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš zodpovedať za starostlivosť o existujúcich klientov a/alebo dodávateľov spoločnosti
- Budeš vyhľadávať nové obchodné možnosti
- Riadiť tok informácií súvisiacich s obchodnými aktivitami a transakciami (zmluvy, objednávky, fakturácia)
- Spracúvať zmluvnú dokumentáciu k jednotlivým obchodným prípadom, ako aj pripravovať podklady pre schvaľovací proces zmluvnej dokumentácie a zodpovedať za kontrolu zmlúv
- Budeš aktívne monitorovať trhové trendy a podmienky
- Udržiavať klientske vzťahy a vytvárať dlhodobé obchodné partnerstvá s firmami v stávkovom segmente
- V neposlednom rade budeš participovať na projektovom a produktovom manažmente
- Budeš pôsobiť v okolí okresov TO, ZM, PE

- Práca v stabilnej rýdzo slovenskej spoločnosti
- Profesionálne zaškolenie v rámci adaptačného procesu
- Príjemné a stabilné pracovné prostredie v prosperujúcej firme
- Priestor pre osobnostný a odborný rast, možnosť realizovať svoje nápady
- Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti

Ďakujem všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí budú spĺňať nastavené kritéria.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Cit pre obchod a profesionálna úroveň komunikácie
- Schopnosť prijať vysokú mieru zodpovednosti
- Schopnosť udržiavať a budovať dlhodobé pozitívne vzťahy s klientami a získavať si dôveru
- Flexibilita

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4508206  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac