Pracovníčka/ pracovník pobočky stávkovej spoločnosti NIKÉ v Novej Dubnici, zástup počas dlhodobej PN

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Mierové námestie 51/4, Nová Dubnica
Termín nástupu
Dohodou
830 EUR/mesiacplus možné odmeny podľa plnenia plánu a víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník pobočky prijíma stávky na športové aj nešportové podujatia podľa kurzovej ponuky, realizuje výplatu výhier, predáva stieracie žreby, registruje nových klientov do klubu Niké.
Pracovný pomer bude uzatvorený na dobu určitú počas dlhodobej PN.

Stabilné pracovné miesto v silnej spoločnosti, mesačné odmeny podľa plnenia nastavených plánov.

Po vybratí jedného z uchádzačov bude ponuka stiahnutá. Dovtedy ostáva aktuálna. Všetkým uchádzačom, ktorí nám zašlú svoje cv ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme však iba tých, ktorí nás oslovia. Za pochopenie ďakujeme.

O zásadách ochrany osobných údajov sa viac dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, ochota učiť sa nové veci

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4330831  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac