Social Network specialist

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
1 500 EUR/mesiac*nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 500,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si športový fanatik, čo má rád sociálne média a na FB alebo IG si ako ryba vo vode? Si kreatívny, športové udalosti sú tvojou vášňou a chceš sa o ne podeliť na sociálnych sieťach?
Ak áno, tak to poď skúsiť k nám!

Aktuálne do nášho tímu špecialistov hľadáme novú posilu, ktorá bude mať na starosti:

- tvorbu obsahu pre sociálne médiá ako sú posty, videá alebo reakcie
- aktualizáciu obsahu sociálnych sietí
- tvorbu a vyhodnocovanie klientskych súťaži organizovaných prostredníctvom sociálnych sietí
- analýzu a reporting výkonnosti aktivít na sociálnych sieťach
- prípravu newslettrov, tvorbu a správu landing page pre reklamné kampane a vytváranie a aktualizáciu nových článkov na webovej stránke alebo partnerských portáloch

Ak ťa táto ponuka zaujala, a hľadáš dynamické prostredie kde sa najlepšie nápady realizujú už neváhaj. Pošli nám svoje CV a pripoj sa k stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania.

Vopred ďakujeme za každý jeden životopis, ktorý dostaneme. Kontaktovať budeme iba kandidátov za účelom stretnutia. Pohovor prebehne online formou.

Ak ťa zaujíma ochrana osobných údajov viac sa o tom dozvieš na:

Požiadavky na zamestnanca

- ak si tiper určite tebou nepohrdneme, práve naopak- získavaš extra balík plusových bodov a preto nám daj o svojej záľube v tipovaní určite vedieť!
- pochopiť našu cieľovú skupinu je základ, preto hľadáme športového nadšenca, niekoho kto miluje šport a má prehľad v športových udalostiach
- aktivít je veľa a nie všetky sa deju v pracovnom čase preto musíš byť flexibilný a pripravený konať kedykoľvek to bude potrebné

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4051864  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac