Frontend Developer (ReactJS + Java)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 900 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 900,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš pracovať v tíme s ďalšími 5 programátormi
- Pracujeme agilne (2-týždňové šprinty, každé 2 týždne releases) a naši programátori sami často prídu so zaujímavými nápadmi
- Nehráme sa na byrokraciu - v Niké nevykazujeme prácu do nástrojov a nezaťažujeme programátorov poradami
- Dostaneš sa k vývoju aplikácie od A po Z: client, server aj databáza
- Server-side máme naprogramovaný v Jave, Spring a Spring Boot
- HTML a LESS - to je samozrejmosť
- Na client-side máme všetky nové stránky naprogramované v Javascripte ES6, používame ReactJS a ImmutableJS (staršie stránky sme robili v AngularJS, ale od toho upúšťame - skoro všetko už máme v React)
- Dáta ukladáme do MySQL, PostgreSQL a do Redis-u
- Naše aplikácie nasadzujeme na CentOS, na provisioning používame Saltstack a naše buildy si pripravujeme v Jenkinse

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 120 IT špecialistov, z celkového počtu 250 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej doline a časť ITečkárov aj v centre mesta na Francisciho ulici.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Skúsenosť s agilným spôsobom vývoja softvéru
- Máš rád frontend, ale aj kúsok backendu ti nevadí (20 - 30% času budeš vyvíjať aj v Java)
- Máš znalosť technológií Javascript, HTML, CSS, ReactJS, prípadne AngularJS
- Nice-to-have: Java, Spring, SQL atď.
- Zaujímajú ťa nové technológie a trendy
- Nie je ti jedno ako program vyzerá, máš rád programovanie, dátové štruktúry a algoritmy

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4019364  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac