Customer Support Specialist (Angličtina alebo Maďarčina)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 000 EUR/mesiac*nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 000,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ROZŠIRUJEME NÁŠ TÍM Zákaznickej podpory = potrebujeme kolegu/kolegyňu s aktívnou ANGLIČTINOU ALEBO MAĎARČINOU
- Si pripravený/á byť pri zrode novej a vylepšenej Zákazníckej podpory?
- Veríme, že tvoja predchádzajúca odpoveď bola ÁNO
- Je úplne zrejmé, že budeš poskytovať prvotriednu podporu pre zákazníkov a pobočky prostredníctvom všetkých dostupných kanálov (telefón, chat, email, pošta)
- Neoddeliteľnou súčasťou je prijímanie a spracovávanie prichádzajúcich hovorov, emailov a chatov (neboj, aj na chatu pôjdeš :-))
- Tvojím poslaním bude pomáhať a navigovať zákazníkov pri využívaní našich služieb, ako aj riešenie technických problémov (prematch, live, kasíno) = neboj, nepotrebuješ byť technik či ITečkár
- Proaktivita sa cení, preto sa aj naučíš proaktívne identifikovať potreby zákazníkov a naučíš sa poskytovať "first class" poradenstvo zákazníkom v oblasti produktov (prematch, live, kasíno)
- Sme presvedčení o tom, že dokážeš plniť plán stanovených outboundových aktivít (napr. volanie hráčom)
- V prípade neprítomnosti kolegu či kolegyne ťa poprosíme o "záskok" a zastupovanie na Front Office smenách podľa vopred stanoveného harmonogramu
- OTVORENE TI DÁVAME DO POZORNOSTI FAKT, že toto je práca na zmeny, prevádzka 24/7, 12-hodinové smeny (krátky/dlhý týždeň - denná/nočná)

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna angličtina ALEBO maďarčina
- Výborne komunikačné schopnosti
- Trpezlivosť
- Príjemné vystupovanie, asertivita
- Schopnosť rýchlo a kvalitne písať (chat)
- Príjemný a ústretový prejav
- Prax na podobnej pozícii výhodou

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3978712  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac