Eventový špecialista

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 100 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 100,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si pripravený/á byť súčasťou nášho interného marketingového tímu?
- Si kreatívny, rád komunikuješ a zúčastňuješ sa rôznych eventov?
- Si pripravený/á na First Class kvalitu a servis, ktorý s tvojou pomocou a cez teba budeme našim klientom počas rôznych eventov poskytovať?
- Ak sú tvoje odpovede ÁNO, tak poď do toho !!!

- Budeš mať zodpovednosť za prípravu návrhu a realizácie komunikácie na mieste eventu
- Súčasťou tvojej práce bude demonštrácia marketingovej komunikácie našej značky na športových eventoch
- Určite tušíš, že bez úzkej spolupráce s brand manažérom a sponzoringovým manažérom by to nešlo
- Budeš zodpovedať aj za sledovanie a dodržiavanie zmluvných plnení
- Ako aj za návrh, riadenie výroby a implementácie eventovej komunikácie (banery, stany, zástavy, branding, ...)
- Súčasťou práce je aj dokumentácia a reporting eventového plnenia
- Ďalej aktívna komunikácia s obchodnými partnermi, agentúrami a dodávateľmi
- No hlavne prinášanie kreatívnych myšlienok na aktiváciu značky počas eventov
- Ako aj pravidelné dodávanie vstupov z akcií pre sociálne médiá
- Takisto budeš mať pod palcom všetko eventové vybavenie

- Získaš prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Máme tu mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- Je tu parádna možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
- Naši IT developeri vyvíjajú riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS

Viac info zistíš aj na:
www.itjobs.nike.sk

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš minimálne 3 ročné skúsenosti na podobnej pozícii v rámci prípravy a organizácie eventov, ako aj sponzoringových akcií (NAPÍŠ NÁM POKOJNE O NICH DO SPRIEVODNÉHO MAILU - isto nám to pomôže pri rozhodovaní)
- Dôležitá je proklientská orientácia z hľadiska prípravy komunikačných odkazov a ich umiestnenia
- Ako aj cit pre detail
- Komunikačné a prezentačné zručnosti sú tvojou súčasťou
- Si tímovy hráč
- Vieš aktívne pracovať v xls a ppt
- Si ochotný vystupovať z komfortnej zóny a si schopný práce pod časovým tlakom
- Máš záujem učiť sa nové veci
- Ako aj pozitívny prístup k športu
- Pamätaj, že akcie sú niekedy mimo bežnej pracovnej doby

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3950128  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac