Asistent/ka finančného oddelenia

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 34, Karlova Ves
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 000,- EUR/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého tímu na finančné oddelenie hľadáme novú posilu!
Čo by si u nás robil/robila?
- sledovanie denného cash flow
- zabezpečenie styku s bankou
- pomocné účtovné práce
- pomocné práce pri účtovnej závierke
- asistentské práce
- príprava analýz v zmysle pokynov finančného riaditeľa

Čo ti ponúkame?
-Získaš prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Máme tu mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- Možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozvieš na:

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

- zodpovednosť a samostatnosť
- základný prehľad a skúsenosti v účtovníctve
- bezúhonnosť
- práca v systéme Navision výhodou

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3918029  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac