IT študent na Dohodu (ReactJS Frontend Developer)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
6 EUR/hod.* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 6,- EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si IT študent a chceš už konečne reálne programovať?
- Chceš to mať blízko do práce (napr. z intráku, z FEI, FIIT, Mat-Fyz UK atď.)?
- A keď nebudeš v škole, tak si chceš len tak "odskočiť" na relevantnú IT brigádičku?
- Ak sú tvoje odpovede ÁNO, tak poď do toho !!! :-)

- Pozri si: www.itjobs.nike.sk
- Ďalší z našich tímov potrebuje šikovného študenta do svojich radov = preto hľadáme ďalšieho k nám
- Budeš to mať fakt na skok v "papučkách" zo školy/intráku
- Budeš pracovať v Niké IT novostavbe pri ZOO zastávke v Mlynskej Doline
- Jedná sa o prácu Dohodu o brigádnickej práci študenta (musíš byť študentom/študentkou denného štúdia a mať do 26 rokov)
- Budeš programovať v tíme s ďalšími 4-5 developermi
- Pracujeme agilne a naši programátori sami často prídu so zaujímavými nápadmi
- Nehráme sa na byrokraciu - v Niké nevykazujeme prácu do nástrojov a nezaťažujeme programátorov poradami
- Dostaneš sa k vývoju aplikácie od A po Z: client, server aj databáza
- Server-side máme naprogramovaný v Jave, Spring a Spring Boot
- HTML a LESS - to je samozrejmosť
- Na client-side máme všetky nové stránky naprogramované v Javascripte ES6, používame ReactJS a ImmutableJS (staršie stránky sme robili v AngularJS, ale od toho upúšťame - skoro všetko už máme v React)
- Dáta ukladáme do MySQL, PostgreSQL a do Redis-u
- Naše aplikácie nasadzujeme na CentOS, na provisioning používame Saltstack a naše buildy si pripravujeme v Jenkinse

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- Musíš mať chuť a entuziasmus sa učiť a programovať
- Schopnosť samoštúdia, získavania poznatkov z dokumentácie, samostatnosť a kreativita
- Zaujímajú ťa nové technológie a trendy
- Nie je ti jedno ako program vyzerá, máš rád programovanie, frontend - a pokojne máš rád aj backend :-)
- Radi ťa do ReactJS a frontendových technológií zaučíme
- Potešíme sa, ak si už na škole robil nejaký projekt v JavaScript (avšak pokojne aj nejaký backend v Java) + ostatné záležitosti sú Nice-to-Have: Spring, SQL, HTML, CSS alebo ReactJS

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3865839  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.