Project Manager (IT, Agile/Scrum, biznis prostredie)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 900 EUR/mesiac* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 900,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Staneš sa súčasťou vynikajúceho tímu projekt manažérov na kľúčovom oddelení u nás - Oddelenia projektov a produktov
- Budeš riadiť projekty, ktoré su "IT heavy" - projekty u nás idú priečne cez celú firmu = a takmer vždy "skončia" na ITečku u vývojárov :-)
- Budeš komunikovať so šéfom IT oddelenia, s developermi, IT analytikmi, testermi, business/product ownermi a interným zákazníkom (všetky ostatné oddelenia v Niké)
- Preto je potrebné, aby si bol z IT / Telco alebo Banking prostredia a mal ideálne skúsenosti s IT projektami, kde sa vyvíjalo AGILNE (Scrum) = máme tu 2-týždňové šprinty a tým pádom následne každé 2 týždne releasy
- Budeš musieť byť častokrát aj "problem solver" a pritom využiješ svoje dobré analytické uvažovanie (dokážeš rozmýšľať cez čísla a matematika ti nie je cudzia)
- Budeš zodpovedný za to, aby projekt idúci cez mnoho oddelení prechádzal hladko, načas a výstup bol kvalitný
- Dokážeš efektívne zadávať prácu ITečkárom, ale aj "biznisu"= budeš vlastne most medzi businessom (interným zákazníkom) a IT oddelením
- Si jednoznačne tímový hráč, nemáš rád alibizmus a korporátny svet ti veľmi "nevonia"

Avšak keď chceš vidieť aj štandardizovaný "job description", tak tu je :-)
- Zber projektových požiadaviek, kooperácia pri príprave biznis zadania
- Biznis analýza, príprava zadania pre IT analytikov a spracovanie projektovej dokumentácie
- Plánovanie projektov na základe analýz, príprava harmonogramov, dohľad nad zaradením úloh do tímov (overenie realizovateľnosti a kompletnosti zadania)
- Dohľad nad činnosťami tímov, spolupráca a koordinácia s Product Ownerom
- Riešenie problémov, eskalácia
- Dohľad nad testovaním dodanej funkcionality
- Reportovanie stavu, odovzdávanie projektu
- Komunikácia s externými dodávateľmi, zadávanie požiadaviek

- Získaš prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Máme tu mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- Je tu parádna možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
- Naši IT developeri vyvíjajú riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS

Viac info zistíš aj na:
www.itjobs.nike.sk

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si Váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- IT projekt manažment zo spoločnosti zaoberajúcej sa vývojom softvéru máš v malíčku
- Máš aspoň 3 roky relevantnej PM skúsenosti
- Možno si aj ty najskôr pracoval ako Software Developer, kým sa tvoja náplň práce preklopila viac na stranu projekt manažmentu
- Dokonca si už aj nepriamo/priamo v rámci projektov riadil developerov, analytikov v softvérovej spoločnosti
- Si organizačne veľmi zdatný a máš jednoznačný potenciál s ťahom na bránu
- Si tímový hráč, nie si alibista a vieš o čom je agilný spôsob vývoja
- Máš parádne komunikačné schopnosti
- Máš proaktívny prístup, si aktívny (nie reaktívny) a iniciatívny, systematický, bezúhonný, precízny a zodpovedný
- Máš analytické a logické myslenie (s číslami ti to ide celkom fajn)

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3850929  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac