Asistent/ka - regionálne riaditeľstvo Považská Bystrica

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac*nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 900,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje personálne obsadenie pobočiek spoločnosti NIKÉ patriace do pôsobnosti daného regiónu
- zodpovedá za administratívne úkony spojené so vznikom a zánikom pracovného pomeru
- zodpovedá za aktualizáciu dochádzkového systému a pripravuje poklady k odmenám pre zamestnancov
- zabezpečuje zásobovanie pobočiek spotrebným materiálom
- pomáha pri distribúcii pošty z pobočiek a na pobočky
- rieši situácie spojené s dennou prevádzkou pobočkovej siete v danom regióne a vykonáva ďalšie administratívne úkony podľa pokynov regionálneho riaditeľa

- Práca v stabilnej, rýdzo slovenskej spoločnosti
- Profesionálne zaškolenie v rámci adaptačného procesu
- Príjemné a stabilné pracovné prostredie v prosperujúcej firme
- Priestor pre osobnostný a odborný rast, možnosť realizovať svoje nápady
- Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie- odmeny vyplácané každý kvartál

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pozíciu Asistent/ka. Priamo budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete viac na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- záľuba v práci s ľuďmi
- radosť z aktívnej komunikácie
- chuť riešiť situácie "za chodu"
- organizačný talent
- trpezlivosť

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3849936  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac