Si IT junior ? Chceš sa naučiť programovať v PERL a PHP ? Chceme ťa !

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200,- EUR /mesačne***

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pozri si: www.itjobs.nike.sk
- Budeš pracovať v tíme s ďalšími 5 programátormi
- Pracujeme agilne a naši programátori sami často prídu so zaujímavými nápadmi
- Nehráme sa na byrokraciu - v Niké nevykazujeme prácu do nástrojov a nezaťažujeme programátorov poradami
- Dostaneš sa k vývoju aplikácie od A po Z: od návrhu databázy, po nasadenie aplikácie do produkcie
- Na serveroch aj pobočkovej sieti používame Linux, konkrétne CentOS
- Nasadenie aplikácie automatizujeme saltstackom a zdrojové kódy udržiavame v gite
- Náš kód silne optimalizujeme, aby spracovanie feedov a ich distribúcia na frontend a pobočky bola čo najrýchlejšia
- Naše sieťové daemony komunikujú asynchrónne a paralelne, a popri širokej zbierke štandardných CPAN modulov (DBI, XML, JSON::XS, NYTProf) máme vlastné moduly na prácu s IO::Poll, IO::Socket, Net::AMQP (RabbitMQ)
- Dáta ukladáme do MySQL, PostgreSQL a do Redis-u
- V produkcii máme:
PERL - core system s knižnicami CPAN a veľkym rozsahom vlastných knižníc.
PHP 5-7 - intraweb
OS: CentOS-5,6,7, MS server 2015
Database: MSSQL, MySQL
Comunication: socket, RabbitMQ, spracovanie JSON a XML feedov
Tools: git, saltstack, jira, confluence

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 200,- EUR/mesačne.

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Už si niečo robil v jazyku PHP, prípadne Perl? Super, tešíme sa :-)
- Schopnosť samoštúdia, získavania poznatkov z dokumentácie, samostatnosť a kreativita
- Zaujímajú ťa nové technológie a trendy
- Nie je ti jedno ako program vyzerá, máš rád programovanie, dátové štruktúry a algoritmy
- Radi ťa zaučíme do sveta Perl-u a PHP

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3821482  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200,- EUR /mesačne***