Manažér projektov a procesov

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Si srdcom "retailista"?
- Máš rad/a retail?
- Ak je tvoja odpoveď ÁNO, tak poď zlepšovať ten náš !!!

- Pridaj sa teda k nám a príď sa realizovať do nášho retailu
- Budeš pripravovať, realizovať a "vlastniť" retailové projekty – definovanie, analýza a koordinácia business požiadaviek, prioritizácia práce pre retailový IT team
- Budeš zodpovedať za kvalitu a dodržiavanie termínov pri riešení a implementácií požiadaviek, spolupráca na vývoji, testovaní a prevádzke
- Samozrejme vytváranie, úprava a udržiavanie retailovej procesnej dokumentácie patrí tiež k tomu - analýza procesov a návrhy na ich optimalizáciu, participácia na procesných zmenách, podpora pri tvorbe usmernení
- Významné bude tvoje vlastníctvo pobočkového systému – udržiavanie a technologický rozvoj
- Vieš, že bez komunikácie to nepôjde = preto dôležitá bude komunikácia s externými partnermi, dodávateľmi, biznisom a IT tímom – naprieč oddeleniami
- Bude od teba očakávaná aj analýza retailového trhu - sledovanie moderných trendov obsluhy klientov, vízie do budúcnosti atď.

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 800,- EUR/mesačne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 800,- EUR /mesačne***

- Získaš prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Máme tu mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- Je tu parádna možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
- Naši IT developeri vyvíjajú riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS

Viac info zistíš aj na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Preukázateľná prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
- Strategické a analytické myslenie
- Schopnosť uchopiť „veľké“ problémy a rôznorodé biznisové zadania
- Schopnosť inovovať a navrhovať nové produkty - rola Business Owner
- Schopnosť pozrieť sa na veci „zvrchu“
- Schopnosť pomenovať veci pravým menom a robiť rýchle rozhodnutia
- Schopnosť presadzovať svoje názory a ovplyvňovať ľudí z rôznych oddelení spoločnosti
- Skúsenosti s riadením projektov
- Nebáť sa zmeny a inovácií – kreativita
- Orientácia v nových technológiách, prehľad v oblasti IT, schopnosť komunikovať biznis zadania do IT tímu
- Silné interpersonálne zručnosti

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.

Ilkovičova 34
812 30 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Radovan Mihina
E-mail: poslať životopis
ID: 3785032   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 800,- EUR /mesačne***