Product Owner (IT)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa práca v tíme product ownerov, ktorí sú zodpovední za digitálne distribučné kanály spoločnosti: mobilný web, aplikácia a web pre desktopy?
- Ak je tvoja odpoveď ÁNO, tak poď do toho !!!

- Takže tvojou úlohou bude vymýšľanie novej funkcionality a zlepšení primárne pre mobilný web alebo desktop a aplikáciu s cieľom poskytnúť používateľom čo najväčší komfort, zábavu a zároveň byť neustále jednotkou na trhu
- Dôležitá bude interakcia a spolupráca s kolegami z marketingu, projektovými manažérmi, IT oddelením, helpdeskom, ako aj s externými dodávateľmi
- Bude ťa určite zaujímať a preberieš aj zodpovednosť nad riešením reklamácií klientov (ak si s nimi nedokáže poradiť IT, ani helpdesk)
- Určite budeš vytvárať detailné biznisové zadania k svojim nápadom a zadania od nadriadených
- Aby si sa inšpiroval a aby si nestratil prehlad, kde sme my a kde sa hýbe konkurencia, tak monitoring slovenského a medzinárodného trhu so stávkovými aplikáciami bude pre teba nesmierne dôležitý

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 300,- EUR/mesačne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 300,- EUR /mesačne***

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť tipovania
- Skúsenosti s projektovým manažmentom, skúsenosti s agilným vývojom softvéru sú vítané
- Kreativita a chuť učiť sa nové veci
- Očakáva sa schopnosť samostatnej práce
- "Stretnutie sa" s vývojom responzívneho webu alebo aplikácií pre smartfóny
- Schopnosť nielen do detailu vymyslieť novú funkcionalitu, ale ju aj popísať / nakresliť tak, aby ju pochopili kolegovia
- Prehľad vo svete mobilných zariadení, aplikácií a technologických trendov
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.

Ilkovičova 34
812 30 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Radovan Mihina
E-mail: poslať životopis
ID: 3735733   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 300,- EUR /mesačne***