Manažér informačnej bezpečnosti (ISO/IEC 27000)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 800,- EUR /mesačne***

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ako manažér informačnej bezpečnosti sa budeš zúčastňovať na riešení a výkone bezpečnosti informačného systému (IS) v zmysle najlepšej praxe v súlade s technickými normami radu ISO/IEC 27000:
• Koncepčné riadenie informačnej bezpečnosti; návrh a prezentácia bezpečnostných konceptov z pohľadu obchodných požiadaviek spoločnosti
• Organizačné zabezpečenie riadenia bezpečnosti
• Analýza rizík a riadenie rizík IS
• Navrhovanie, optimalizácia bezpečnostných riešení s víziou a konceptom budúceho prevádzkovania, prepojenia/integrácie bezpečnostných technológií s cieľom vytvárania efektívnych opatrení na ochranu poskytovaných služieb
• Zabezpečovanie implementácie technických a organizačných bezpečnostných opatrení; z pozície garanta resp. z pozície projektového manažéra vedenie technologicky zameraných bezpečnostných projektov, napr. implementácie novej bezpečnostnej technológie do prostredia spoločnosti
• Riadenie bezpečnosti informačných aktív pri zaobstarávaní, projektovaní a vývoji SW; vypracúvanie odborných stanovísk k novým zmenám v IT infraštruktúre, ktoré majú priamy alebo nepriamy vplyv na bezpečnosť informačných aktív
• Riadenie bezpečnosti informačných aktív spoločnosti pri prevádzke IS
• Plánovanie a riadenie obnovy obchodných činnosti, plánovanie obnovy IS po havárii
• Sledovanie vývoja a stavu bezpečnosti IS, hodnotenie technických zraniteľností IS
• Poskytovanie súčinnosti internému a externému auditu informačnej bezpečnosti
• Riadenie bezpečnosti vo vzťahu s dodávateľmi
• Spolupráca na odhaľovaní, riešení a prevencii bezpečnostných incidentov
• Budovanie bezpečnostného povedomia zamestnancov pre oblasť informačnej a kybernetickej bezpečnosti a ochrany osobných údajov
• Tvorba a udržiavanie normatívneho prostredia v oblasti ochrany informačných aktív; tvorba technicky orientovaných bezpečnostných štandardov a procedúr
• Vytváranie, aktualizácia a vyhodnocovanie plnenia dokumentov a vnútorných predpisov súvisiacich s riadením bezpečnosti informačných aktív

- Pozri si aj prosím: www.itjobs.nike.sk

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1 800,- EUR/mesačne.

Niké je líder inovácií vo svete tipovania. V Niké sa opierame o špičkový vývojársky tím, ktorý posúva náš business do nových dynamických dimenzií najnovších IT trendov. Vlastné sú nám voľnosť, fullstack vývoj a DevOps. Aj preto je Niké jednotkou tipovania na Slovensku.

Vyvíjame riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS.

V Niké Information Technology nájdeš dynamické a agilné prostredie otvorené akýmkoľvek novým nápadom, výborný tím pracujúci na vývoji jedinečných aplikácií.

Našich viac ako 100 IT špecialistov, z celkového počtu 220 zamestnancov pracujúcich na centrále, už sídli v novej Niké IT budove na Starých Gruntoch v Mlynskej Doline.

Viac info zistíš na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Máš vysokoškolské vzdelanie so zameraním na informatiku alebo elektrotechniku
- Disponuješ 3 rokmi praxe pri riadení alebo 5 rokov praxe pri výkone informačnej bezpečnosti
- Si dobrý v znalostiach z oblasti informačnej bezpečnosti, z oblasti informačných technológii a z oblasti počítačových sietí
- Potešilo by nás (nice-to-have) vlastníctvo niektorého z certifikátov: CISM, CISA, CRISC, CISSP, SANS alebo iný ekvivalentný

- Budeš súčasťou IT oddelenia
- Si úplne samostatný, nebojíš sa pýtať a máš "drive"
- Máš vysoký stupeň self-managementu a chuť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
- Nechýba ti nadšenie pre kvalitu a bezpečnosť softvéru / produktu / informačných systémov

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3573212  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 800,- EUR /mesačne***