Process Professional (rozšírenie tímu)

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 2 300,- EUR /mesačne***

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Náš procesný tím úspešne rozširujeme a hľadáme ďalšieho process profíka :-)
- Budeš zastávať špičkovú pozíciu v Niké
- Zmapuješ procesy v spoločnosti, popíšeš ich, urobíš revíziu jestvujúcich smerníc a porovnáš ich s realitou, vylepšíš ich
- Po analýze procesov ich neskôr zoptimalizuješ, spolunavrhneš ich novú štruktúru a v nasledujúcej fáze ich zautomatizuješ
- Zmapuješ a zmeriaš existujúce procesy, ako aj navrhneš ich zjednodušené meranie tak, aby sa činnosti a operácie vykonávali jednoduchšie, prehľadnejšie a jednotne
- Vytvoríš a pripravíš dokumentáciu a odprezentuješ jednotlivé zistenia a výstupy / návrhy a zlepšenia zamestnancom a vedeniu spoločnosti
- Aktívne budeš presadzovať procesnú transformáciu a realizáciu jej implementácie v spolupráci s Finančným oddelením a Oddelením stratégie, rozvoja a technických inovácií = najvyššie vedenie spoločnosti ťa jednoznačne podporí
- Budeš komunikovať s internými a externými dodávateľmi softvérových riešení pre systémy, v ktorých procesy primárne bežia a pre systémy pre podporu procesov
- A samozrejme pravidelný audit procesov bude bežať (zdravý sedliacky rozum u teba je samozrejmosť)

***nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 2 300,- EUR/mesačne.

- Získaš prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Máme tu mladé a dynamické prostredie, kde sú všetky nápady vítané a tie najlepšie sa realizujú
- Je tu parádna možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
- Naši IT developeri vyvíjajú riešenia pre stávkovanie cez všetky online kanály – web, mobile web, aplikácie pre Android a iOS

Viac info zistíš aj na:
www.itjobs.nike.sk

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
- Si organizačne veľmi zdatný
- Asi je jasné, že si procesne orientovaný :-)
- Máš parádne komunikačné schopnosti
- Máš proaktívny prístup
- Si aktívny a iniciatívny, systematický, bezúhonný, precízny a zodpovedný
- Máš analytické a logické myslenie
- Nebojíš sa "vyhrnúť si rukávy"

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3518287  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2 300,- EUR /mesačne***