Bookmaker / Prematch Trader

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičová 34, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny tipér s vynikajúcim športovým prehľadom?
Zaujíma ťa, aké matematické zákony a súvislosti platia v oblasti kurzových stávok?
Si ambiciózny typ a láka ťa dostať svoje nápady do reálneho stávkového biznisu?

Tvoja náplň práce:
- Tvorba kurzov na športové podujatia, risk management, sledovanie stávkových trendov
- Podieľanie sa na rozvoji produktu kurzových stávok
- Aktívny monitoring kurzov a modelov správania sa zákazníkov v reálnom čase
- Tvorba špecializovaných stávkových príležitostí a kurzov
- Udržiavanie vnútorných vzťahov s tímami Marketingu a PR s cieľom maximalizovať príležitosti na promo kurzových stávok
- Zabezpečiť presnosť kurzov a riadenia športových podujatí v súlade so stratégiou oddelenia
- Rozvoj a udržiavanie kľúčových vzťahov a kvalitnej komunikácie na pracovisku

- Príležitosť pracovať v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo svete tipovania
- Atraktívna pracovná náplň
- Príjemný mladý kolektív
- Možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aktívny stávkar, znalosti a skúsenosti v oblasti športového stávkovania
- Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
- Silné matematické zručnosti – chápanie čísiel, kurzov, ich významu a súvislostí
- Základné znalosti pravdepodobnosti a štatistiky
- Excelentná orientácia v internetovom priestore
- Znalosť balíka MS Office
- Silné komunikačné schopnosti
- Schopnosť sústrediť sa, veľký zmysel pre detail
- Tímový hráč, ktorý povzbudzuje a podporuje ostatných členov tímu
- Schopnosť pracovať aj počas víkendov a nočných služieb
- Anglický jazyk na úrovni minimálne pokročilý (ostatné jazyky výhodou)

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 3287954  Dátum zverejnenia: 16.1.2018